Aktualności

Nagroda GRAND PRIX za BMS JAŚMIN w konkursie Lider Bezpieczeństwa Państwa 2017

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w dniu 28.06.2017 r. nasza firma została uhonorowana nagrodą GRAND PRIX za system zarządzania walką szczebla taktycznego BMS JAŚMIN. Ta wysoka i ważna nobilitacja została przyznana w ramach konkursu Lider Bezpieczeństwa Państwa 2017, odbywającego się pod patronatem honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Wręczenie tej nagrody miało miejsce podczas uroczystej Gali, zorganizowanej w Centrum Konferencyjnym MON w Warszawie. O przyznaniu wyróżnienia dla BMS JAŚMIN (jedynego tego typu narodowego systemu) zdecydowały głównie jego: innowacyjność, perspektywiczność, kompleksowość, dojrzałość, szerokie, wieloletnie i wiarygodne sprawdzenia, zdolności interoperacyjne, referencje eksploatacyjne oraz unifikacja z innymi rozwiązaniami (sprzętowymi i programowymi) platformy JAŚMIN, w tym tymi, które w dużej ilości są wykorzystywane przez SZ RP.

W kontekście powyższego godnym podkreślenia jest, iż niniejsza nagroda GRAND PRIX jest dwunastym prestiżowym wyróżnieniem dla BMS JAŚMIN - dotychczas ten specjalistyczny system zarządzania walką uzyskał m.in.: nagrodę Prezydenta RP, wyróżnienie MON, pięć Defenderów i trzy nagrody Air Fair. Jest to tym bardziej cenne, gdyż nawet jednej tego typu nobilitacji (lub podobnych) nie posiadają inne polskie rozwiązania tej klasy.

Temu uroczystemu przedsięwzięciu towarzyszyła wystawa rozwiązań dedykowanych dla bezpieczeństwa RP, w tym jej obronności. Oczywiście nie zabrakło na niej całej unikalnej, kompleksowej i zunifikowanej palety wyrobów wchodzących w skład Systemu Systemów JAŚMIN, w tym jego najwyżej nagrodzonego BMS oraz w pełni spójnych z nim innych systemów tej platformy teleinformatycznej, m.in.: HMS, DSS i JFSS JAŚMIN. Również tym razem rozwiązania te cieszyły się dużym zainteresowaniem i uznaniem licznych delegacji oraz Gości.

Niniejsze wyróżnienie licznie odnotowały także media. Pierwsza uczyniła to Polska Zbrojna w publikacji, która znajduje się pod poniższym linkiem:

http://polska-zbrojna.pl/home/articleshow/23050?t=Laur-dla-BMS-a-z-Teldatu