Aktualności

Nasz udział w Pro Defense

W dniach 2-5.06.2016 r. braliśmy udział w targach Pro Defense w Ostródzie, odbywających się pod patronatem Ministra Obrony Narodowej. W trakcie tego przedsięwzięcia prezentowaliśmy System Systemów JAŚMIN, zwłaszcza jego: HMS (System Zarządzania Walką szczebla brygady, dywizji, korpusu), BMS (System Zarządzania Walką szczebla plutonu, kompanii, batalionu), DSS (System Zarządzania żołnierzem, sekcją/drużyną) oraz System Wspomagania Dowodzenia C3IS JAŚMIN. Rozwiązania te przedstawialiśmy również jako ofertę dla Obrony Terytorialnej.

W trakcie niniejszych targów:

  • nasze wyroby cieszyły się dużym zainteresowaniem Gości, w tym przedstawicieli MON, MSWiA i Ośrodków Naukowych. Dotyczyło to również Zintegrowanego Węzła Teleinformatycznego JAŚMIN w wersji kontenerowej, który był eksponowany na wystawie Dowództwa Generalnego RSZ jako rozwiązanie eksploatowane w SZ RP oraz HMS JAŚMIN i BMS JAŚMIN zaimplementowanych w Mobilnym Węźle Łączności prezentowanym przez Polską Grupę Zbrojeniową;
  • nawiązaliśmy również współpracę z partnerami przemysłowymi, dzięki której rozwiązania JAŚMINa zwiększą swoje możliwości techniczne i użytkowe o innowacyjne oraz zaawansowane funkcjonalności interaktywne.