Aktualności

Inżynierowie TELDAT, żądni wyzwań… sportowych

Na początku czerwca TELDAT wziął udział w Terenowej Masakrze - biegu z wieloma zaskakującymi przeszkodami w ekstremalnie trudnym terenie, będącym jednym z największych sportowych eventów w Polsce. W skład Naszej Mocnej Drużyny weszło dziesięcioro wysportowanych i zdeterminowanych Śmiałków, którzy z uśmiechem na ustach i w bojowych nastrojach pokonali utrudnienia wymagające m.in.: wytrzymałości, siły, sprytu i umiejętności współpracy.

Co czyni Terenową Masakrę tak wyjątkowym wydarzeniem? Przede wszystkim fakt, że odbywa się w bydgoskim Myślęcinku - Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku, będącym jednocześnie największym polskim parkiem miejskim. Wyjątkowo duża przestrzeń, niesamowite widoki oraz podnoszące poprzeczkę (dosłownie i w przenośni) liczne strome wzniesienia i przeszkody wodno-bagienne sprawiają, że impreza ta jest niezwykłą przygodą oraz ogromną próbą dla każdego zespołu. Ona nie zna litości, bo w jej trakcie trzeba m.in.: przeprawić się przez jeziora, uprawiać wspinaczkę, czy też czołgać się przez błoto.

Terenowa Masakra przysporzyła Bydgoszczanom, jej Uczestnikom oraz Społeczności Teldatowskiej dużo atrakcji. Cieszymy się, że mogliśmy kibicować i trzymać kciuki za Naszych Sportowych Czempionów, którzy ukończyli ten wymagający bieg z satysfakcjonującym wynikiem i przede wszystkim bez kontuzji. Brawo Teldatowska Ekipo!!!