Aktualności

Nasz udział w Międzynarodowej Konferencji Naukowej PUBLIC MANAGEMENT 2018 pod patronatem MON i BBN

W dniach 15-16.11.2018 r. aktywnie uczestniczyliśmy w kolejnej - VIII edycji Międzynarodowej Konferencji Naukowej PUBLIC MANAGEMENT 2018 (VIII International Scientific Conference PUBLIC MANAGEMENT 2018), zorganizowanej przez Wydział Zarządzania i Dowodzenia Akademii Sztuki Wojennej, odbywającej się pod patronatem Ministra Obrony Narodowej oraz Biura Bezpieczeństwa Narodowego. Podczas tego wydarzenia, którego tematem przewodnim były „Współczesne problemy zarządzania, obronności i bezpieczeństwa”, zaprezentowaliśmy nasze najnowsze osiągnięcia i rezultaty prac badawczo-rozwojowych na przykładzie projektów współfinansowanych ze środków Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Były to m.in.:

  • Nowoczesne urządzenia mobilne, jako odpowiedź na technologiczne zagrożenia transmisji danych na polu walki”. Prototypowe wersje tych rozwiązań były już przez nas prezentowane podczas MSPO 2018 i posiadały zaimplementowane nagrodzone Defenderem oprogramowanie Systemu Wspomagania Dowodzenia C3IS JAŚMIN;
  • Innowacyjny, kompleksowy i precyzyjny system dynamicznego, szybkiego i automatycznego ważenia odpadów, zarządzania nimi i ich monitoringu z wykorzystaniem nowatorskiej hybrydowej metody pomiaru„ – jako zaawansowane i perspektywiczne rozwiązanie, służące ochronie środowiska, w tym bezpieczeństwu ludzi i zwierząt.

Na dowód uznania i naszego zaangażowania również w tegoroczną konferencję, Prezes TELDAT - Pan dr inż. Henryk Kruszyński otrzymał pisemne podziękowanie, przekazane od Przewodniczącej Komitetu Organizacyjnego i Rady Naukowej ASzWoj - Pani dr hab., prof. ASzWoj Anety Wysokińskiej-Senkus.