Aktualności

TELDAT z kolejną międzynarodową nagrodą

Jest nią Premier Award przyznana naszej firmie przez koncern obronny RTX (dawniej Raytheon Technologies), za współpracę w 2022 r. i szczególne osiągnięcia w kategoriach: Współpraca i Obsługa Klienta. Wyróżnienie to jest przyznawane cyklicznie w ramach Programu Raytheon Technologies Performance+ i ma na celu nagrodzenie dostawców o najwyższej wydajności, którzy wyróżnili się doskonałymi osiągnięciami w jednej z czterech kluczowych kategorii: konkurencyjność cenowa, technologia i innowacje, zarządzanie biznesem, obsługa klienta i współpraca. Jest to już siódme prestiżowe wyróżnienie dla TELDAT za wysoką jakość usług przyznane przez jeden z największych światowych koncernów obronnych.

Raytheon wcześniej uhonorował TELDAT:

  • dwiema nagrodami Premier Award za współpracę w 2021 r. i szczególne osiągnięcia w kategoriach: Zarządzanie Biznesem / Obsługa Klienta i Współpraca;
  • nagrodą EPIC Award dla doskonałego dostawcy w zakresie wydajności, innowacji oraz współpracy;
  • 3 nagrodami 4-Gwiazdkowego Doskonałego Dostawcy.

Jest to dla nas szczególnie ważne wyróżnienie, które umacnia naszą pozycję lidera w sektorze wojskowych technologii ICT, a także motywuje do podejmowania kolejnych wyzwań i wytężonej pracy na rzecz obronności i bezpieczeństwa międzynarodowego, w tym – co ważne – naszego kraju.