Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

aktualności

tu jesteś: strona główna > aktualności 2014 > 2014.04.23

Aktualności 2014

 

2014.04.23

 

W dniu 23.04.2014 r. wzięliśmy udział w V Konferencji Łączności organizowanej przez 15 Sieradzką Brygadę Wsparcia Dowodzenia. Prezentowaliśmy tam Sieciocentryczną Platformę Teleinformatyczną JAŚMIN - stanowiącą m.in. Zintegrowany System Informacyjny oraz duży zbiór specjalistycznych systemów, podsystemów, urządzeń i oprogramowań, z których większość może być także wykorzystywana autonomicznie, w tym jeden z jej najnowszych komponentów Combat IDentification (CID) JAŚMIN. Potwierdza to, że SPT JAŚMIN jest od lat bardzo dynamicznie rozwijana i jest rozwiązaniem niemającym swojego odpowiednika.

 

 

CID JAŚMIN stanowi realizację koncepcji NATO w zakresie serwera identyfikacji bojowej i zapewnia m.in. wymianę informacji pomiędzy wojskami lądowymi, siłami powietrznymi i marynarką wojenną.

 

 

W kontekście powyższego niezmiernie miło jest nam poinformować, iż wystąpienie Naszego Przedstawiciela spotkało się z bardzo dużym zainteresowaniem. W związku z tym dziękujemy i gratulujemy Panu Dyrektorowi Departamentu Innowacyjnych Technologii Informatycznych oraz Pracownikom TELDAT aktywnie wspierającym jego działania w przedmiotowym temacie.

 

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash