Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

aktualności

tu jesteś: strona główna > aktualności 2014 > 2014.01

Aktualności 2014

 

2014.01

 

W grudniu 2013 r. w Centrum Technologii Informatycznych i Elektroniki niemieckich Sił Zbrojnych w Greding SWD C3IS JAŚMIN (w tym jego HMS, BMS i DSS) został jako jedyny tego typu polski produkt poddany, z pozytywnym skutkiem, testom najwyższego poziomu MSLT 3 w ramach międzynarodowego Wielostronnego Programu Interoperacyjności (MIP). Do tych sprawdzeń zakwalifikowało się tylko 7 systemów w skali NATO, w tym USA, Niemiec i Wielkiej Brytanii. Wśród nich wymienione nasze oprogramowanie plasuje się w ścisłej czołówce i posiada największą liczbę zaimplementowanych funkcjonalności - niektórymi z nich nie dysponuje żaden inny ze wskazanych systemów.

 

SZ RP od wielu lat uczestniczą z wymienionym specjalistycznym oprogramowaniem m.in. w tym ważnym międzynarodowym programie, w którym bierze udział 28 krajów. TELDAT - jako producent tego rozwiązania i jedyny polski podmiot gospodarczy - konsekwentnie, systematycznie, w pełnym zakresie i praktycznie w trybie ciągłym uczestniczy w tych złożonych i wymagających bardzo dużego zaangażowania pracach, m.in. implementując wszystkie wyspecyfikowane w tym programie wymagania, które były i są na bieżąco weryfikowane w wiarygodnym środowisku testowym. Potwierdzeniem tego są głównie raporty MIP Test Reference System.

 

Powyższe informacje także dokumentują m.innymi materiały przedstawione poniżej.

 

MIP logo

 

W związku z osiągnięciem tego znaczącego sukcesu gratulujemy i dziękujemy Kadrze Inżynierskiej TELDAT, która dotychczas z powodzeniem tworzyła i rozwijała SWD C3IS JAŚMIN oraz partycypowała w jego przedmiotowym sprawdzeniu.

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash