Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

aktualności

tu jesteś: strona główna > aktualności 2013 > 2013.06.28

Aktualności 2013

 

2013.06.28

 

W nawiązaniu do wcześniejszej aktualności zamieszczonej na naszej stronie internetowej, z przyjemnością poniżej prezentujemy Zespół TELDAT, który szósty rok w tak licznym (w odniesieniu zwłaszcza do innych krajowych firm) składzie brał niezwykle owocny udział w ćwiczeniu NATO CWIX 2013 – największym tego typu przedsięwzięciu Sojuszu Północnoatlantyckiego w zakresie systemów dowodzenia i łączności. Doświadczenia i wnioski z udziału w tego typu ważnych wydarzeniach wojskowych były i są inspiracją m.in. do dynamicznego rozwoju naszych produktów i powstawania nowych rozwiązań (np. HMS JAŚMIN, BMS JAŚMIN, DSS JAŚMIN, VIS JAŚMIN, Web Portal JAŚMIN, Komputerowy Terminal Taktyczny, Indywidualny Terminal Taktyczny itp.), dostosowanych głównie do bieżących potrzeb Sił Zbrojnych RP oraz NATO.

 

Naszym Zespołem kierował Dyrektor Departamentu Rozwoju Technologicznego wspierany przez swojego Zastępcę i Dyrektora Departamentu Wdrożeń i Utrzymania Systemów.

 

Całej grupie TELDAT, biorącej udział w ćwiczeniu NATO CWIX 2013, składamy serdeczne gratulacje oraz dziękujemy za uzyskane rezultaty i wysokie oceny. Serdeczne słowa uznania i podziękowania składamy również wobec Pracowników TELDAT, którzy brali także aktywny udział w przygotowaniu omawianego przedsięwzięcia.

 

 

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash