Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

aktualności

tu jesteś: strona główna > aktualności 2010 > 2010.10.14 - 16

Aktualności 2010

 

2010.10.14 -16

 

W dniach 14-16.10.2010 r., podczas wystawy Future Soldier 2010 - EXHIBITION & CONFERENCE w Pradze, prezentowaliśmy Sieciocentryczną Platformę Teleinformatyczną JAŚMIN, głównie w wersji dla żołnierza spieszonego - DSS JAŚMIN (z oprogramowaniem DSS C3IS JAŚMIN), a także współpracujące z nim systemy w wersji pokładowej (BMS JAŚMIN) oraz w wersji kontenerowej i przenośnej (HMS JAŚMIN). Wystawa nasza była jedyną w swoim rodzaju, zwłaszcza w zakresie demonstracji rozwiązań dla pojedynczego żołnierza.

 

Ponadto w ramach konferencji Future Soldier 2010 nasi inżynierowie zaprezentowali referat „NATO Standards in the solution of dismounted soldier systems”, dotyczący możliwości, funkcjonalności oraz najnowszych technologii i standardów zastosowanych w JAŚMINIE w wersji dla żołnierza spieszonego - DSS JAŚMIN.

 

Nasze stoisko było wizytowane m.in. przez przedstawicieli: resortów ON RP, Czech oraz NATO.

W trakcie niniejszej wystawy i konferencji wszystkie rozwiązania sprzętowe i programowe prezentowane były w wersji demonstracyjnej.

 

 

Informacje o udziale naszej firmy w omawianym przedsięwzięciu opublikowano w poniższym czasopiśmie: Polska Zbrojna (24.10.2010, nr 43).

 

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash