Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

aktualności

tu jesteś: strona główna > aktualności 2010 > 2010.09.06 - 09

Aktualności 2010

 

2010.09.06 - 09

 

W dniach 6–9.09.2010 r. podczas XVIII Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach, wspólnie z Wojskowymi Zakładami Mechanicznymi S.A. w Siemianowicach Śląskich, prezentowaliśmy m.in.:

 

  • Opancerzony System Pojazdowy BORSUK (6x6 PPV – Protected Patrol Vehicle) z zainstalowanym BMS JAŚMIN z oprogramowaniem BMS C3IS JAŚMIN;

  • wyposażenie DSS JAŚMIN z oprogramowaniem DSS C3IS JAŚMIN, dedykowane dla żołnierza spieszonego, który poprzez radiostację indywidualną na bieżąco wymieniał dane, głos i obraz z demonstrowanym pojazdem BORSUK i systemami BMS (opartymi głównie o sprzęt i oprogramowanie Systemu JAŚMIN), demonstrowanymi i pracującymi na stoisku Wojsk Lądowych oraz w śmigłowcu Mi-17.

 

Rozwiązania te były m.in. z pozytywnym skutkiem wykorzystywane w trakcie wojskowego pokazu dynamicznego z użyciem wyposażonych w nie KTO ROSOMAK i śmigłowca Mi-17. W jego toku za pomocą Systemu Wspomagania Dowodzenia C3IS JAŚMIN na bieżąco m.in. obrazowano sytuację taktyczną, w tym na wielkoekranowym monitorze.

 

W przedsięwzięciu tym uczestniczył Prezydent RP oraz większość gości honorowych.

W trakcie tegorocznego MSPO w Kielcach nasza firma otrzymała nagrodę Lidera Polskiego Przemysłu Obronnego przyznaną przez Nową Technikę Wojskową.

 

nagroda NTW

 

 

 

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash