Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

aktualności

tu jesteś: strona główna > aktualności 2010 > 2010.03.16

Aktualności 2010

 

2010.03.16

 

Z ogromną przyjemnością informujemy, iż w dniu 16 marca 2010 r. pan Henryk Kruszyński – Prezes - Członek Zarządu Właścicielskiego naszej spółki został laureatem prestiżowego wyróżnienia Polski Zbrojnej – BUZDYGAN 2009 za twórcze i skuteczne wdrażanie rozwiązań teleinformatycznych w SZ RP, m.in. jako współtwórca Sieciocentrycznej Platformy Teleinformatycznej JAŚMIN i człowiek, który poprzez swoją działalność uczynił i czyni wiele dobrego dla Sił Zbrojnych RP.

 

Powyższy sukces traktujemy również jako uznanie dla naszej firmy, jej pracowników i produktów ze strony głównych wnioskodawców tego wyróżnienia: sejmowej Komisji Obrony Narodowej, resortu ON, Sztabu Generalnego WP, Biura Bezpieczeństwa Narodowego oraz Rodzajów Sił Zbrojnych i podległych im struktur, a także Organizatora i Użytkowników wojskowych systemów dowodzenia i łączności.

 

Z powyższej okazji cały stan osobowy Spółki składa Panu Prezesowi Kruszyńskiemu serdeczne gratulacje i podziękowania, które adresuje również do wszystkich osób, firm i instytucji współdziałających w tworzeniu tak wysoko ocenianych rozwiązań.

 

buzdygan

 

 

Henryk Kruszyński

 

buzdygan

 

Gratulacje i wyrazy uznania - w tym za opracowanie i wdrożenie Sieciocentrycznej Platformy Teleinformatycznej JAŚMIN - przekazali m.in.:

 

  • Poseł na Sejm RP - członkini sejmowej Komisji ON - pani Jadwiga ZAKRZEWSKA.

 

 

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash