Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

aktualności

tu jesteś: strona główna > aktualności 2008 > 2008.09.08-11

Aktualności 2008

 

2008.09.08 - 11

 

W dniach 8-11.09.2008 r. wspólnie z AMZ-KUTNO prezentowaliśmy Wóz Dowodzenia ŻUBR WD na XVI Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego w Kielcach.

 

Przedmiotowe rozwiązanie, decyzją Rady Programowej i Komisji Konkursowej, otrzymało nagrodę DEFENDER, a także cieszyło się dużym zainteresowaniem przedstawicieli MON, MSWiA, MNiSW oraz attache wojskowych akredytowanych w Polsce.

 

Powyższy wyrób spełnia wszystkie wymagania stawiane dla planowanego – nowoczesnego Wozu Dowodzenia. Zaimplementowano w nim sieciocentryczną platformę teleinformatyczną – System JAŚMIN w wersji pokładowej, którego m.in. nowoczesność, funkcjonalność i interoperacyjność zdobyły uznanie i były weryfikowane w kraju i zagranicą, głównie podczas różnego rodzaju ćwiczeń, w tym organizowanych przez NATO.

 

Atutem Wozu Dowodzenia ŻUBR WD są również jego wysokie parametry techniczno – eksploatacyjne, w tym w zakresie opancerzenia, którego poziom ochrony jest podobny do dopancerzonego Rosomaka. Bardzo atrakcyjna jest także cena tego wyrobu.


 

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash