Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

aktualności

tu jesteś: strona główna > aktualności 2008 > 2008.05.26-28

Aktualności 2008

 

2008.05.26 - 28

 

W dniach 26–28.05.2008 r. wzięliśmy udział w XVI Konferencji Naukowej Automatyzacja Dowodzenia w Serocku. W trakcie jej trwania zaprezentowaliśmy System JAŚMIN wraz z oprogramowaniem – systemem dowodzenia C3IS JAŚMIN jako sieciocentryczną platformę teleinformatyczną dla współczesnego pola walki.

 

W trakcie przedmiotowego przedsięwzięcia przedstawiliśmy również m.in.:

 

  • pozytywne rezultaty wykorzystania powyższego sprzętu (w tym jego oprogramowania) i ich testów w trakcie Międzynarodowych Warsztatów Interoperacyjności Combined Endeavor 2008, które opisano w poprzedniej relacji z tego ćwiczenia;

  • rozwiązanie w dziedzinie systemów Blue Force Tracking na przykładzie BFT JAŚMIN, wyposażonego także w nowoczesny pokładowy system łączności i informatyki, będący w całości produktem naszej firmy.

 

Powyższe znalazło duże zainteresowanie i uznanie uczestników przedmiotowej konferencji, w tym wywodzących się z Wojskowej Akademii Technicznej. Prelegent reprezentujący tę uczelnię ocenił System JAŚMIN jako rozwiązanie nowoczesne, efektywne, funkcjonalne, perspektywiczne i spełniające wymogi organizatorów oraz użytkowników sieci teleinformatycznych współczesnego pola walki.


 

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash